Intenzivní hiporehabilitační týden

13.05.2023

17.7. - 21. 7. 2023

14. 8. -18. 8. 2023 

Na letní prázdniny jsme si pro Vás připravili 2 intenzivní týdny hiporehabilitace. 

Děti mohou hiporehabilitaci absolvovat za přítomnosti rodičů,
kteří je doprovází na jednotlivé lekce.

V ceně intenzivního hiporehabilitačního týdne není ubytování a strava.

Zaregistrovat se můžete - ZDE   Těšíme se na Vás!

Představujeme Vám náš intenzivní hiporehabilitační týden, během kterého se zaměříme na řešení konkrétního problému pomocí hiporehabilitace v pedagogické a sociální praxi.

Tento program je ideální pro jedince se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním a se specifickými potřebami. Každému účastníku je věnován individuální přístup, který je přizpůsoben jeho jedinečným schopnostem, potřebám a cílům.

VÝHODY 

Intenzivního Hiporehabilitačního Týdne :

1. Posílení sebevědomí a sebekontroly: Hiporehabilitace může pomoci zvýšit vaše sebevědomí a schopnost sebekontroly, což vede k lepšímu sebepojetí a celkovému zdraví.

2. Rozvoj sociálních dovedností: Práce s koňmi a lidmi, kteří se kolem koní pohybují, rozvíjí vaše sociální dovednosti, jako je komunikace a týmová práce.

3. Zlepšení fyzické kondice a motoriky: Aktivity s koňmi zlepšují fyzickou kondici, rovnováhu a koordinaci, podporují zdraví a zvyšují celkový pocit pohody.

4. Rychlejší výsledky díky intenzivnímu formátu: Lekce trvají dle možností klienta 5-20 minut a díky intenzivnímu formátu, který zahrnuje setkání 1x nebo 2x denně od pondělí do pátku, se rychleji dostavují viditelné výsledky.

5. Individualizovaný přístup: Každý klient je jedinečný a my to respektujeme tím, že nabízíme přizpůsobený program, který vyhovuje jedinečným potřebám a schopnostem každého jednotlivce.

Ať už jste začátečník nebo máte s hiporehabilitací už mnohaleté zkušenosti, náš tým certifikovaných instruktorů a naši přátelští hiporehabilitační koně vás provedou výzvou a podpoří vás na každém kroku.
Nečekejte a zjistěte, jakou pozitivní změnu může Intenzivní Hiporehabilitační Týden přinést právě do vašeho života!

HIPOREHABILITACE 
1 X denně 
1.750,- Kč/týden  
HIPOREHABILITACE
2  x denně
3.500,- Kč/týden 

Máte-li nějaký dotaz,
napište nám.

Rádi Vám na něj odpovíme.