ADOPCE KONĚ

Věříme, že koně zapojení do hiporehabilitace, kteří po celý rok přinášejí radost a lásku lidem, si zaslouží nejvyšší úroveň péče. Vy můžete tuto péči podpořit a projevit tak svůj obdiv k jejich práci. Jednou z možností je adopce koně - jedinečná příležitost, jak přispět na naše koně a zároveň udělat radost svým blízkým netradičním dárkem.

Máme několik variant, jak se zapojit:


PŘÍTEL HIPOREHABILITAČNÍHO KONĚ

CÍTÍTE LÁSKU KE KONÍM A JEJICH PRÁCE VÁM DÁVÁ SMYSL?

Staňte se přítelem hiporehabilitačního koně. Věříme, že koně zapojení do hiporehabilitace, kteří po celý rok přinášejí radost a lásku lidem, si zaslouží nejvyšší úroveň péče. Každý Váš příspěvek napomůže k jejich lepšímu životu.

  • Stačí přispět libovolnou částkou nad 100,- Kč

ADOPCE HIPOREHABILITAČNÍHO KONĚ 

CHCETE  BÝT SOUČÁSTÍ NĚČEHO VĚTŠÍHO?

Adoptujte si hiporehabilitačního koně a přispějte pevně stanovenou částkou, jež odpovídá ročním nákladům na chov koně. Přímo podpoříte jeho ustájení, krmení, provoz, péči a zdraví. A nemusíte na to být sami, můžete pomáhat společně s kolegy v zaměstnání nebo s partou přátel.

  • Podívejte se níže, kde si můžete vyhledat roční příspěvek pro každého koně.

Vaše podpora napomáhá nejen ke zlepšení života koní, ale také zlepšuje kvalitu života lidí, kteří se na hiporehabilitaci spoléhají. Tento dar Vás zahřeje u srdce, protože může změnit životy jak těchto nádherných zvířat, tak i lidí, kterým pomáhají.  

Roční příspěvek pro jednotlivé hiporehabilitační koně:

BERTÍK 

125.000,- Kč

FOXÍ 

130.000,- Kč

SIGINEK

117.000,- Kč

LEGENDA

98.000,- Kč

ÁRES

60.000,- Kč

MATÝSEK

130.000,- Kč

JAK NA TO?

Chcete-li se stát PŘÍTELEM nebo si ADOPTOVAT hiporehabilitačního koně, je to proces jednoduchý a rychlý. Vše, co potřebujete udělat, je vyplnit Žádost o adopci. Stačí uvést vaše jméno, adresu, e-mail a zvolit koně, kterého jste si oblíbili, spolu s variantou adopce, která vás nejvíce oslovila.

Následně provedete platbu adopce převodem na náš účet 123-8207090257/0100. Do variabilního symbolu prosím uveďte jméno dárce a jméno koně. Po úspěšném přijetí platby vám budou na e-mail zaslány dva dokumenty - příslušný certifikát a darovací smlouva. 

Váš dar je daňově odečitatelný a na požádání vám s potěšením vystavíme potvrzení pro finanční úřad.

Máte-li jakékoliv dotazy, jsme k dispozici na telefonním čísle 777 423 330, nebo nám můžete napsat přes náš kontaktní formulář. Jsme tady pro vás a s radostí vám odpovíme na všechny vaše otázky. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Žádost k adopci

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje
a my se vám ozveme co nejdříve zpět.