SETKÁNÍ S KOŇMI

Skupinová hiporehabilitace

120 minut      min. 15 osob    250,-Kč/dítě

Napadlo Vás někdy, jak vypadá dnešní svět očima dětí? Dnešní svět plný technologií, ve kterém děti znají zvířata leckdy jen z obrázků v knížce, z mobilu/tabletu nebo z televize. Pojďme jim společně umožnit prožít netradiční setkání s živými koňmi.

PRO KOHO?

Hiporehabilitační program SETKÁNÍ S KOŇMI je pro děti z mateřské a základní školy. Kapacita je maximálně 30 účastníků. Program je dvouhodinový. 

Vždy pracujeme se skupinou 10-15 dětí, aby si děti program užili a mohly si vše vyzkoušet a osahat. V případě, že je dětí více, jsou rozděleni na skupiny, které se v jednotlivých programech vystřídají.


PROŽITKOVÝ PROGRAM 

Prožitkový program seznámí děti zábavnou formou s životem koní, s péčí o koně, povíme si něco o tom jak se ke koním chovat, jak se kolem koní bezpečně pohybovat. Děti se dozví, co nám kůň říká svým tělem, ušima nebo ocasem. Během programu si děti vyzkouší koně čistit, naučí se pojmenovat různé části těla koně, s koněm na vodítku projdou na jízdárně trasu s překážkami a zahrají si zajímavé hry. 

Program lze přizpůsobit dle Vašich požadavků, případně vytvoříme program dle Vašeho přání. Jsme schopni zajistit program na celé dopoledne nebo i na celý den. Je možné se domluvit na dlouhodobější spolupráci a setkávat se 1x měsíčně (10x ročně) nebo dle ročních období (4x ročně - jaro, léto, podzim, zima). Program lze přizpůsobit tematicky. Nabízíme i možnost pravidelné hiporehabilitace 1x týdně jako moderní program vzdělávání pro děti ve Vaší školce/škole viz. hiporehabilitační program MY & KONĚ

Pokud si nebudete něčím jisti, neváhejte se poradit přímo s námi, společně určitě nějakou variantu najdeme.

Těšíme se, až se SPOLU setkáme. 

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

250 Kč za dítě (při skupině do 15 osob je cena dohodou)

K financování tohoto programu lze využít šablon projektových dnů od MŠMT.

Program probíhá většinou v pracovním týdnu v dopoledních hodinách a termín je nutné si VŽDY dopředu zarezervovat.

Objednejte si hiporehabilitační program

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Hiporehabilitační program SETKÁNÍ S KOŇMI podporuje