MY & KONĚ

Pravidelná skupinová hiporehabilitace

60 minut    max. 8 osob      2000,- Kč 

Hledáte novou aktivitu pro vaši školku,
školu nebo zařízení sociální péče? 

Rádi bychom vám představili náš pravidelný hiporehabilitační program, který je určen pro děti i dospělé. V našem programu kombinujeme metody zážitkové pedagogiky a přirozené komunikace s koňmi, což se ukázalo jako velmi efektivní způsob rozvoje schopností účastníků. 

PRO KOHO

Program hiporehabilitace MY&KONĚ je pravidelná a účinná hiporehabilitace, která přináší radost a pomoc dětem ze speciálních škol, mateřských a základních škol, ale také dospělým z různých organizacích. Tento hiporehabilitační program spočívá ve spolupráci s koňmi a napomáhá rozvoji fyzických, psychických a sociálních dovedností všech zúčastněných.

KDY

PRAVIDELNĚ jednou týdně (pondělí - pátek) mezi 9. a 11. hodinou. Díky pravidelné účasti mohou účastníci navazovat na zkušenosti a zážitky z předchozích lekcí a cíleně upevňovat žádoucí modely a principy chování.


VÝHODY PROGRAMU

Práce s koňmi a možnost jezdit na nich nabízí dětem i dospělým unikátní zážitky, které by jinde nejspíše neměli šanci prožít. Tyto zkušenosti mohou výrazně přispět k jejich osobnímu rozvoji. Pro všechny účastníky je práce s koněm obrovskou motivací k tomu, aby se učili překonávat různé překážky - někdo musí zvládnout strach, jiný se naučit spolupracovat ve skupině a další se posunout ve schopnosti vcítit se do potřeb jiných živých tvorů.


Vyzkoušejte si tento inovativní přístup k rozvoji dovedností ve vaší instituci a podpořte tak své klienty či žáky v jejich cestě za sebepoznáním a osobním růstem. Naše hiporehabilitační programy jsou zde pro vás a pomáhají Vám objevit nejen nové dovednosti, ale také radost ze spolupráce s těmito úžasnými zvířaty.

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

LEKCE PRO CELOU SKUPINU (60 min.) 2000,- Kč

Víte, že hiporehabilitace může zázračně pomáhat lidem s různými zdravotními omezeními, ale často na ni mnozí nemohou kvůli vysokým nákladům pomyslet?

My si to uvědomujeme a naším cílem je, aby hiporehabilitace byla dostupná každému, kdo ji potřebuje. A mysleli jsme na to i u tohoto programu u kterého při plném obsazení, tj. 8 osobami vychází cena na 250,- Kč/osobu což je cena, kterou si může dovolit mnohem více lidí.

Hiporehabilitace je poměrně nákladná. A proto musíme část financování provozu hiporehabilitačního střediska pokrýt z dotací, grantů, od sponzorů.


ABSENCE

Jak omluvit absenci?

  • Omluvy přijímáme pouze písemně tj. e-mailem nebo SMS, a to minimálně 24 hodin před konáním hiporehabilitace.
  • Neomluvená/ pozdě omluvená absence je splatná v plné výši při následující hiporehabilitaci.
  • Při třech po sobě jdoucích absencích si vyhrazujeme právo hiporehabilitaci s organizací ukončit a místo nabídnout jinému zájemci.
  • Při dlouhodobé absenci kvůli vážným potížím možná individuální domluva.

Objednejte si hiporehabilitační program

Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.
Objednávka se stává závaznou po potvrzení z naší strany.  

Hiporehabilitační program MY&KONĚ podporují