KONÍČCI - hiporehabilitace pro nejmenší

20.09.2023

Rodiče, hledáte zajímavou volnočasovou aktivitu, která by děti bavila a zároveň jim něco přinesla? Hledáte něco, co by vaše dítě bavilo, co by ho naučilo respektovat přírodu a zvířata a zároveň rozvíjelo jeho sociální dovednosti?

Právě pro Vás tu máme hiporehabilitační program KONÍČCI.

KONÍČCI jsou program, který jsme připravili právě pro ty nejmenší, kteří milují přírodu a zvířata. Každých 14 dní se potkáváme v krásné přírodě na Ranči Loučka v Předklášteří, kde děti pomocí her a vlastních zážitků navazují kontakt s koňmi. Je to o překonávání strachů, o vytváření silných vztahů, o učení se, jak být součástí týmu - ať už s lidmi, nebo se zvířaty.

A to všechno za jedinečnou cenu 2.500,- Kč za pololetí. Pokud využijete naši spolupráci s projektem Aktivní město, můžete získat finanční příspěvek 2000 Kč. Vaše investice do rozvoje dítěte tak bude jen 500 Kč na pololetí! Podívejte se na stránky projektu Aktivní město a přečtete si, jak to funguje.

Ale to není vše! KONÍČCI jsou i o společném trávení času s dětmi. Programu se aktivně účastní i rodiče, takže budete mít jedinečnou šanci prohloubit vztah se svým dítětem, a zároveň se společně bavit a učit novým věcem.

Tak co na to říkáte? Pojďme do toho SPOLU!

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat na tel. 777 423 330 nebo přes náš e-mail info@spolu-hiporehabilitace.cz