LETNÍ INTENZIVNÍ HIPOREHABILITACE

13.05.2023

17.7. - 21. 7. 2023

14. 8. -18. 8. 2023

Na letní prázdniny jsme si pro Vás připravili dva intenzivní týdny hiporehabilitace.

Děti mohou hiporehabilitaci absolvovat za přítomnosti rodičů, kteří je doprovází na jednotlivé lekce.

V ceně intenzivního hiporehabilitačního týdne není ubytování a strava.

Těšíme se na Vás!

CENA

HIPOREHABILITACE
1 x denně
1.750,- Kč/týden
HIPOREHABILITACE
2 x denně
3.500,- Kč/týden  

Rádi bychom Vás pozvali na náš intenzivní týden hiporehabilitace, který je speciálně navržen pro efektivní řešení specifických problémů prostřednictvím hiporehabilitace v pedagogickém a sociálním prostředí.

Tento program je perfektně přizpůsobený potřebám jedinců se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním, a těm, kteří mají specifické požadavky. Věnujeme zvýšenou pozornost osobnímu přístupu, kde respektujeme jedinečné schopnosti, potřeby a cíle každého účastníka.

Přijďte strávit týden plný podpory, porozumění a profesionálního vedení, který Vám a Vašim blízkým může skutečně změnit život k lepšímu. Těšíme se na Vaši účast!

VÝHODY

1. Posilování sebevědomí a sebekontroly: Hiporehabilitace nabízí skvělou příležitost k posílení vašeho sebevědomí a schopnosti ovládat se. Tento proces nejenže zlepšuje vaše sebepojetí, ale také přispívá k lepšímu celkovému zdraví.

2. Rozvoj sociálních dovedností: Interakce s koňmi a ostatními lidmi v prostředí hiporehabilitace podporuje rozvoj klíčových sociálních dovedností, jako jsou komunikace a schopnost pracovat v týmu.

3. Zlepšení fyzické kondice a motorických schopností: Zapojení do aktivit s koňmi výrazně přispívá k zlepšení vaší fyzické kondice, rovnováhy a koordinace. Tato zlepšení mají pozitivní vliv na vaše zdraví a celkovou pohodu.

4. Rychlé získání výsledků díky intenzivnímu programu: Naše lekce, trvající 5-20 minut podle vašich možností, jsou navrženy tak, aby se konaly jednou nebo dvakrát denně od pondělí do pátku. Díky tomuto intenzivnímu formátu můžete očekávat rychlejší a viditelné výsledky.

5. Individualizovaný přístup: Věříme, že každý člověk je jedinečný s vlastními specifickými potřebami a schopnostmi. Proto jsme připraveni nabídnout každému klientovi přizpůsobený program, který nejlépe vyhovuje jeho individuálním požadavkům.

Tento přístup a aktivní zapojení v hiporehabilitaci může přinést nejen zlepšení ve fyzické kondici, ale i v osobním růstu a sociálních dovednostech. Nečekejte a zjistěte, jakou pozitivní změnu může Intenzivní Hiporehabilitační Týden přinést právě do vašeho života!