MIKULÁŠSKÁ STEZKA

22.11.2023

Je čas naladit se na Mikuláše 

a užít si ho se svými dětmi naplno!

Přijďte si s dětmi užít Mikulášskou stezkou. Zeptejte se svých dětí, jestli jsou připraveny na plnění úkolů, luštění hádanek a na zaslouženou sladkou odměnu na konci cesty!

Vhodné pro předškolní a mladší školní děti.

KDY: 30.11. 2023 - 5.12.2023

START: Stezka začíná na cyklostezce u Mertastav, Na Nivě, Předklášteří, kde najdete první zprávu a dále pokračujete po cyklostezce směrem Dolní Loučky.

V případě dotazů nás kontaktujte na tel. 777 423 330.

Těšíme se na vás a vaše děti!

PS: Budeme moc rádi, když nám pošlete svoji fotku a napíšete nám jak se vám stezka líbila/nelíbila, abychom věděli co pro vás můžeme nachystat příště Mezi všemi zaslanými zprávami a komentáři na Facebooku vylosujeme jednoho šťastlivce, který získá lekci hiporehabilitace v programu JÁ&KŮŇ.

BLIŽŠÍ INFORMACE KE STEZCE:

Přátelé dobrodruzi, na Mikulášské stezce vás čeká dvanáct zajímavých úkolů! U každého z nich narazíte na speciální symbol, který si na konci dobrodružství pomocí šifrovací tabulky převedete na písmeno. Tato písmena vám odhalí tajenku. Pokud si chcete zaznamenat svůj postup, klidně využijte přiložený záznamový arch. Nebojte se vzít s sebou tužku a papír a zapisovat si symboly, které objevíte. A pokud máte raději moderní technologie, symboly můžete jednoduše vyfotit svým mobilním telefonem.

Přejeme vám spoustu zábavy a úspěchů při luštění naší mikulášské stezky!