PŘÍPRAVA NA PRVNÍ TŘÍDU

30.03.2024

Jak zajistit klidný start do školního života vašeho dítka?

S příchodem zápisu do základní školy se mnohým z nás, rodičů budoucích prvňáčků, honí hlavou otázka - zda jsme s přípravou na první třídu na něco nezapomněli. Každý rodič si přeje, aby nástup do školy proběhl co nejvíce v klidu a aby jeho dítko chodilo ze školy s úsměvem. A často přemýšlíme o tom - Procvičili jsme dost to psaní? Ví kde má pravou a levou ruku? Jak vlastně drží tu tužku?

Pokud se vás tyto otázky také týkají, nezoufejte. Máme pro vás a vaše děti řešení. Představujeme kurzy pro předškolní děti, které na sebe budou navazovat a v přítomnosti koní a krásného prostředí Ranče Loučka, probereme s dětmi různé oblasti předškolní přípravy. Naše kurzy jsou zaměřeny na různé klíčové oblasti, které jsou pro první třídu důležité - grafomotorika, zrak, sluch, logika, matematika, prostorová orientace. Budeme hrát hry a společně se učit a připravovat. Samozřejmě taky zlepšovat fyzičku.

Věříme, že příprava na první třídu by měla být zábavná a plná nových zážitků. Proto na našich kurzech nedojde jen na učení, ale také na zábavu a hry. Děti si tak mohou hravou formou osvojit své dovednosti.

Jediný krok, který musíte udělat, je přihlásit svoje dítě na první kurz. První kurz se koná v neděli 14.4., a poté bude další kurz vždy 1x za 14 dní. Kurzy se konají od 14 do 16 hodin.
Cena kurzu je 450,- Kč. Přihlásit se můžete jednoduše telefonicky na tel. 777423330 či přes e-mail info@spolu-hiporehabilitace.cz

Těšíme se na vás a vaše děti. Společně se nám podaří zajistit, aby nástup do první třídy byl pro vaše děti co nejvíce příjemný a bez stresu.