Spolupráce s Nadačním fondem EMIL

21.06.2023

S radostí vám přinášíme tuto novinku, kterou jsme si nemohli nechat jen pro sebe. Navázali jsme spolupráci s Nadačním fondem Emil a moc se těšíme, jak společně můžeme zlepšit životy mnoha dětí.  

Nadační fond Emil zahájil sbírku "Daruj hiporehabilitaci", díky které máme nyní šanci získat potřebné prostředky na deset lekcí individuálního hiporehabilitačního programu JÁ&KŮŇ pro deset dětí, kterým by pravidelná hiporehabilitace prospěla nejvíce, avšak finanční náklady jsou pro ně často nepřekonatelnou překážkou.

A co je na tom všem nejlepší? Máte možnost se k nám přidat a pomoci transformovat životy těchto dětí. Je to úžasná příležitost jak udělat dobrou věc a zároveň se stát součástí něčeho mnohem většího. 

Těšíme se na to, co společně dosáhneme. Děkujeme, že jste s námi!

V rámci této spolupráce se s námi můžete osobně setkat v sobotu 24. června 2023 se od 10 do 16 hodin na Kraví hoře v Brně, kde se uskuteční Hvězdný den s Emilem

A co jsme si pro Vás připravili:

Zapojte se do zajímavé aktivity Hobby Horsing. Naučíte se, jak se starat o koně, jak je zdobit před jízdou a jak zdolávat překážky – vše na našich fantastických Hobby konících! Bezpečně a dle vlastní fantazie.

Rovnováhu a různé pozice na koni si vyzkoušíte na dřevěném koni. Tento trénink, při kterém si také pohrajeme s dechem, posílí nejen vaše tělo, ale i mysl.

Dobrodružství by nebylo kompletní bez střelby z dřevěného luku. Připravili jsme zábavu pro malé lukostřelce, indiány i kovboje.

Můžete vyzkoušet své znalosti v našem "hiporehabilitačním" kvízu a zároveň soutěžit o atraktivní ceny. Ze všech správných odpovědí vybereme tři šťastlivce, kteří získají lekci v hiporehabilitačním programu JÁ&KŮŇ. 

Anebo si odneste domů jako památku vlastnoručně vyrobeného papírového koníka.

Těšíme se, až vás osobně přivítáme a ukážeme vám naše hiporehabilitační aktivity. Přidejte se k nám na Hvězdný den s Emilem a prožijte den plný radosti, smíchu a vzrušujících dobrodružství!

Pokud se chcete přidat, jednoduše klikněte na odkaz  s informacemi. Těšíme se na vás!