.

SKUPINOVÉ PROGRAMY

Pro skupiny a rodiny jsme s láskou připravili tyto hiporehabilitační programy, které jsou pečlivě navrženy tak, aby si každý našel něco pro sebe. Tyto programy nabízejí perfektní kombinaci zábavy, vzdělávání a relaxace v příjemném prostředí Ranče Loučka. Je to ideální způsob, jak kvalitně a zábavně strávit čas společně, a to vše s pozitivním dopadem na fyzické i mentální zdraví.

Přijďte si užít nezapomenutelné chvíle plné radosti a nových poznání. 

KONÍČEK PRO CELOU RODINU

  • pro rodiny s dětmi

Tento hiporehabilitační program je perfektní pro rodiny. Programu se aktivně účastní i rodiče, takže budete mít jedinečnou šanci prohloubit vztah se svým dítětem, a zároveň se společně bavit, hrát hry a učit se novým věcem.

Užijte si radost a pohodu, kterou společné aktivity přinášejí.

MY&KONĚ

  • pro děti ze speciální školy nebo pro dospělé z jiné organizace 
  • max. 8 osob
  • pravidelně 1 x týdně 

Pravidelný program, který pro Vás pořádáme každý týden v dopoledních hodinách, kde se díky lásce ke koním učí děti i dospělí hravou formou novým dovednostem a rozvíjí tak svůj potenciál.

Náš program neobsahuje pouze teorii, ale je plný praxe a zábavy.

SETKÁNÍ S KOŇMI

  • pro děti z mateřských, základních škol a speciálních škol 
  • pro organizace, které poskytují dětem volnočasové aktivity
  •  stacionáře, dětské domovy...  

Zážitkový hiporehabilitační program, který nabízí dětem z mateřských a základních škol zábavný a interaktivní způsob, jak se seznámit s fascinujícím světem koní. Program je plný her, učení a vzrušujících aktivit, které děti zaujmou a rozšíří jejich obzory.

Přijďte k nám prožít den plný zábavy a nových dobrodružství!   

Každý z našich programů je veden certifikovanými instruktory s důrazem na bezpečnost, zábavu a vzdělávání.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo si rezervujte místo v jednom z našich hiporehabilitačních programů a zažijte kouzlo, které přináší společné chvíle s koňmi. 

Těšíme se na vás!